Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@biolk.eu

+48 603 221 292

Logo serwisu.
Logo serwisu.

Usługi transportowe

Transport międzynarodowy

Transport towarów

Spedycja

Magazynowanie

Przeładunki

Kontakt

BIOLK Tomasz Bialik

ul. 1 maja 35
42-450 Rokitno Szlacheckie

NIP: PL6492219427
REGON: 361131343

 

Zarząd

Tomasz Bialik
tel: +48 603 221 292

Milena Bialik
tel: +48 504 923 471

 

Dyspozytorzy

Justyna Kłosowicz
tel: +48 519 818 036
e-mail: justyna@biolk.eu

Patrycja Malinowska
tel: +48 513 536 964
e-mail: patrycja@biolk.eu

Zuzanna Zaborska
e-mail: zuzanna@biolk.eu

Filip Bętkowski
tel: +48 506 176 980
e-mail: filip@biolk.eu

Mateusz Wacławczyk
tel: +48 512 968 983
e-mail: mateusz@biolk.eu

Karol Grzybowski
tel: +48 571 903 296
e-mail: karol@biolk.eu

 

Administracja

Ewelina Pierwocha
e-mail: ewelina@biolk.eu

Aktualności

Nie pozostajemy obojętni wobec zmieniającej się rzeczywistości teraz i Ty możesz być na bieżąco.

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie klientów

Dziękujemy

Logo serwisu.

Ukryj moduł.